Language
Opcje przeglądania

Prezenty na różne okazje

Często wyzwanie, czasem przygoda. Trochę jak podróż w nieznane. Chcielibyśmy podjąć dobrą decyzję, podarować coś, co sprawi radość, wywoła uśmiech... Bywa, że się to udaje. Bywa też, że nie. Jak wybrać dobry prezent?

Prezent dla mamy

Nie powinien być problematyczny, w końcu mama to osoba, którą znamy całe nasze życie. Może więc warto zaryzykować niespodziankę? Skoro tu jesteś, zakładam, że cenisz rzeczy z duszą, i coś takiego chciałbyś podarować mamie? Popatrz, tu jest nasza biżuteria artystyczna. A może nie wiesz, co brać pod uwagę, wybierając prezent? W przypadku biżuterii patrz na kolor oczu, długość szyi, posturę.

Prezent dla niej

Tu nie zawsze jest łatwo. Pomyśl, proszę, jaki przekaz ma mieć podarunek, jaką ma nieść myśl i energię? Jesteś wyjątkowa? Unikatowa? Jedyna w swoim rodzaju? To tak, jak nasze prace :) Mam dla Ciebie dużo serca, mówi anioł z sercem w dłoni. Ogrzewasz mnie i ożywiasz jak piękny kubek gorącej kawy o poranku. Cenię Twoją naturalność, pięknie Ci będzie w tej biżuterii. Wiem, że kochasz kwiaty... mam dla Ciebie piękne, ceramiczne.

Prezent dla niego

Co chcesz powiedzieć, chłopakowi? Mężczyźnie?

Kochany mój, jesteś aniołem, a jeśli nie jesteś, to przy mnie się nim staniesz :) Lubię w Tobie to, że ciągle się uczysz, lubisz czytać (polecam figurki bibliotekarzy, anioły z książkami). Jesteś moim pieskiem, kotkiem... czy innym zwierzaczkiem.

Prezent dla babci

Jaki przekaz ma mieć Twój prezent dla babci?

Babciu, zawdzięczam Ci wiele, nauczyłaś mnie czytać (bibliotekarze). Jesteś mądra jak sowa i jesteś moją... Babcią!

Prezent na pierwszą komunię

Czasami klienci pytają wprost: co na komunię dla chłopca? Co na komunię dla dziewczynki? Pierwsza rzecz, jaka mi przychodzi do głowy, to np. ceramiczny anioł na komunię, popularne są też drewniane kapliczki, czy obrazek anioła z dzieckiem. Taki obrazek na komunię, malowany na starej desce, podarowany w dzieciństwie, towarzyszy nam potem przez całe życie. Więc nie może to być jakaś banalna sprawa, drukowana i powielana w tysiącach.

Pamiętaj, że dzieła prezentowane w naszym sklepie online to zwykle pojedyncze egzemplarze. Tworzone są przez artystów, rzemieślników i rękodzielników, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Bezpieczna i szybka wysyłka oraz piękne opakowanie to nasza codzienność, i nie zawodzimy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl