Language
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kominek do aromaterapii

Kominki do aromaterapii

Kominki do aromaterapii z powodu funkcji i wyglądu, cieszą się ogromnym powodzeniem. Znajdziesz tu kominki ceramiczne zainspirowane przyrodą, domki ceramiczne i gliniane świeczniki na telighty. Popularność kominków do aromaterapii rośnie. Wraz z naszą sympatią do naturalnych terapii oraz potrzebą relaksu. Chęć otaczania się rzeczami i zapachami pochodzącymi z natury również ma znaczenie. Wykonane ręcznie, każdy inny, ulepiony z gliny pochodzącej z ziemi, wypalane w wysokich temperaturach, stają się nośnikiem zapachu pochodzącego z roślin. Kilka kropel olejku umieszczone w górnej części kominka, podgrzane tealigtem, gwarantuje odprężenie i relaks.

Czy warto mieć w domu kominek do aromaterapii?

W ostatnim czasie zwracamy uwagę na właściwości bakteriobójcze olejków eterycznych. Olejków, które są orzeźwiające i wirusobójcze, ogólnie prozdrowotne. Unoszące się aromaty, które wdychamy, wpływają pozytywnie na nasze otoczenie i nasze organizmy. Już sama płonąca świeczka w ceramicznym domku, wnosi do domu dobrą energię. Dostępne w naszym sklepie ceramiczne domki na olejki, czy kominki do aromaterapii, gwarantują same korzyści dla ciała i duszy.

Podgrzewacz zapachowy na prezent?

Domki do aromaterapii są świetnym i mile widzianym prezentem. Każdy z nasz nosi w sobie niezrealizowany potencjał, ma określone potrzeby, lepsze i gorsze dni. Czasami brakuje nam energii, czasami spokoju. Znając potrzeby i gust, wybierzesz dobry podgrzewacz do olejków, i znajdziesz odpowiedni aromat. Może wiesz, że olejek geraniowy łagodzi emocje, bazyliowy rozjaśnia umysł a bergamotowy działa antydepresyjnie?

Ceramiczny podgrzewacz do olejków, jakie jest jego zastosowanie i przeznaczenie?

Zalet i korzyści używania kominków do aromaterapii jest tak wiele, jak ludzkich dolegliwości. Korzyści ze stosowania podgrzewaczy ceramicznych to prozdrowotne działanie konkretnych substancji zawartych w roślinach. Bardzo ważna rola domków do aromaterapii to nawilżanie powietrza w mieszkaniu. Szczególnie zimową porą, możemy otoczyć się miłym, niosącym zdrowie zapachem niesionym przez parę z podgrzewacza. Jeśli chcesz poprawić atmosferę w domu, wzmocnić odporność czy pozbyć się stresu, wiesz czego szukać! Walor dekoracyjny ma również swoje znaczenie. Dostępne w naszym sklepie kominki do aromaterapii pasują do wnętrz zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Często są małymi dziełami sztuki i jednocześnie mają praktyczne zastosowanie.

Domki ceramiczne do aromaterapii, gdzie i jak powstają?

Ceramiczne podgrzewacze na olejki dostępne w Lunarii powstały w mojej pracowni ceramiki w Krakowie. Każdy z nich jest całkowicie handmade i unikatowy. Wykonane są z gliny z drobnym szamotem, wypalane w piecu do ceramiki, szkliwione i ponownie wypalane. Możliwe jest wykonanie kominka do aromaterapii na zamówienie. W formie nawiązują do natury i otaczającego nas środowiska.

Podgrzewacz do olejków, dlaczego ceramiczny?

Aromaterapia to potocznie i w dużym uproszczeniu leczenie zapachami. Olejki eteryczne zawarte w roślinach mają określone działanie. Glina jako budulec pochodzący z ziemi jest całkowicie naturalnym materiałem. Kominki do aromaterapii powstają po wypaleniu w wysokiej temperaturze w piecu do ceramiki. Używając podgrzewacza do olejków wykonanego z gliny, łączymy razem cztery żywioły, powietrze, w którym unosi się aromat, woda, która paruje, ziemia, z której pochodzi glina i ogień, który ogrzewa całość. Czy można być jeszcze bliżej natury?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl