Language
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kwiaty ceramiczne

Ceramiczna róża Ceramiczna róża
Cena:

35,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ceramiczne kwiaty Ceramiczne kwiaty
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ceramiczne maki - 3 szt. Ceramiczne maki - 3 szt.
Cena:

51,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ceramiczne róże Ceramiczne róże
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kwiaty z ceramiki Kwiaty z ceramiki
Cena:

75,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kwiaty z gliny hand made Kwiaty z gliny hand made
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Maki ceramiczne na drucie Maki ceramiczne na drucie
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ceramiczne kwiaty, wykonane ręcznie z gliny i umocowane na drucie są wspaniałą dekoracją domu, balkonu i ogrodu. Bogata kolorystyka i mnogość kształtów i form sprawiają, że znajdziemy coś, co doskonale będzie pasować do wazonu, jaki mamy czy do glinianej donicy, aby ożywić monotonną zieleń roślin. Na moim parapecie pomiędzy żywymi roślinami, są umocowane w donicach kolorowe kwiaty z ceramiki. Te małe gliniane formy dają ogromne możliwości. Jeśli kochasz rośliny domowe, wiesz, że nie lubią zmian miejsca, a kwiatki ceramiczne możesz dowolnie zmieniać, przekładać, wtykać w ziemię i zawsze mieć coś nowego i świeżego w domu. Coś, co nada mu wyjątkowy charakter.

Jak zaaranżować ceramiczne kwiaty na drucie?

Ceramiczne kwiaty, dają wiele możliwości. Do jasnego wnętrza, aby wnieść trochę koloru, można włożyć do wazonu kilka ceramicznych maków i zieloną gałąź. Na kanapę dać poduchy ubrane w makowe motywy. Późnym latem gałąź w wazonie można wymienić na wiązkę suchego zboża i jest zmiana, jest natura, jest cykliczność pór roku. Kidy mamy ochotę na inny akcent, zmieniamy ceramiczne kwiaty w wazonie na kolorowy bukiet, a kiedy chcemy stonować wnętrze, świetne są porcelanowe białe kwiaty, dekorowane złotem. Spokój koloru i formy, szlachetność materiału i złoto, to wnoszą do domu porcelanowe kwiaty. Kwiaty z ceramiki doskonale prezentują się na tarasie, włożone donice między żywe rośliny, na balkonach i w ogrodach.

Ceramiczne kwiaty w kompozycjach?

Oczywiście, że tak! Wspaniale prezentują się stroiki z dodatkami ceramicznych kwiatków, czy wianki z suszu uzupełnione kwiatkami z gliny. Można też robić duże piękne kompozycje zatytułowane "ceramika kwiaty".

Kwiaty ceramiczne do ogrodu?

Kwiaty z ceramiki są świetną dekoracją do ogrodu. W miejscach, gdzie brakuje koloru, czy nie dociera słońce, możemy umieścić ceramiczne kwiaty na drucie i cieszyć się barwami i formami tych małych dzieł sztuki.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl