O nas

Lunaria to świat stworzony dla osób ceniących sobie niepowtarzalność i urok przedmiotów wykonanych ręcznie. W naszej pracowni lepimy, malujemy, wycinamy, szyjemy i kleimy – wszystko, a nawet więcej, niż wydaje się możliwe... Każdego dnia rodzą się nowe pomysły, a potrzeba tworzenia pcha do działania. Współpracujemy także z bardzo zdolnymi artystami. Inspiracją do tworzenia jest otaczający nas świat. Znajdujemy ją w przyrodzie, tradycjach ludowych, codziennych zdarzeniach i ludziach, których spotykamy na swojej drodze. Tak też powstała seria ceramicznych figurek z książkami, nazywanych ogólnie bibliotekarzami. Będą one przypominać ci o nauczycielu z dawnych lat, ukochanej babci, dziadku, czy sympatycznej sąsiadce z naprzeciwka. W naszych pracach ręcznych nie zamykamy się w żadnych ramach. Przez cały czas uczymy się nowych technik rękodzieła. Zapoznajemy się z trendami, szukamy również przestrzeni i sposobów wzbudzania miłości naszych klientów do rodzimego rzemiosła. Chcemy, aby dzięki naszym artystycznym ozdobom handmade mogli oni otaczać się na co dzień rzeczami pięknymi, które dają im radość, szczęście i poczucie spełnienia.

Ozdoby handmade na każdą okazję – ceramika użytkowa i dekoracyjna

W naszej pracowni powstają ręcznie robione przedmioty użytkowe, prezenty handmade, a także wszelkie inne dekoracje do domów i mieszkań. Ozdoby dla siebie i bliskich. Na urodziny, święta, drobne okoliczności, symboliczne momenty, jak i wręczane bez żadnej szczególnej okazji, z potrzeby serca. Spośród tak wielu produktów szczególne miejsce na sklepowych półkach zajmują figurki z gliny oraz naczynia z gliny i porcelany. To właśnie one są sercem Lunarii. Elementem, który wyróżnia naszą ofertę na tle innych. Nasze anioły ceramiczne mają pełne ręce roboty. Kupowane dla siebie lub darowane w prezencie nieustannie opiekują się nami. Niosą szczęście, wdzięczność i spokój. To cisi i wyrozumiali przyjaciele, razem z nami przeżywający wszystkie radości i smutki. Są również zwierzęta z gliny – figurki kotów, kaczek, jeży, wiszące misie, czy sowy, które lepimy i sprzedajemy w sklepie online. Czy wiesz, że dotarły one już chyba do każdego zakątka ziemi? Codziennie starannie pakujemy także gliniane kubki, filiżanki i talerzyki, które nasi klienci zamawiają na prezenty dla bliskich. Spożywanie posiłków na naczyniach ceramicznych lepionych ręcznie to zupełnie nowe, wyjątkowe doznanie. Na tym jednak nie koniec! W naszej pracowni powstają ponadto kwiaty ceramiczne, które nigdy nie więdną i nie tracą swojego piękna. To również kominki do aromaterapii sprzedające się jak ciepłe bułeczki w okresie przedświątecznym, czy domki ceramiczne, które pielęgnują magię ogniska domowego.

Rękodzieło artystyczne – biżuteria ceramiczna i ozdoby z drewna

Naszym klientom proponujemy także biżuterię ceramiczną i niepowtarzalne ozdoby z drewna. Tu znajdziesz oryginalny ślubny podarunek, prezent handmade na urodziny, czy ręcznie robioną pamiątkę z Krakowa. Dla kobiet o artystycznych duszach i usposobieniu przygotowaliśmy równie nadzwyczajną biżuterię z kamieniami, kwiatami i ceramiką. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki, wisiorki handmade szybko staną się Twoimi atrybutami, amuletami szczęścia, które wzmocnią Twoją siłę i wiarę, a przy tym w subtelny sposób podkreślą naturalne piękno. „Naturalność”, „natura” to słowa nierozerwalnie związane z naszą pracownią. Z Lunarią. Wszystkie surowce i materiały, które wykorzystujemy w ręcznie robionych dekoracjach, są w końcu pochodzenia naturalnego. W naszej pracowni stworzyliśmy także rzeźby z drewna, drewniane obrazy, drewniane anioły, kapliczki, zwierzęta. Takie cuda nierzadko powstają pod wpływem inspiracji złamaną gałęzią, starym, niszczejącym pieńkiem, czy porzuconą kłodą. Z satysfakcją i radością poddajemy je ręcznemu rzeźbieniu, postarzaniu, szlifowaniu i malowaniu, ponieważ wiemy, że w ten sposób możemy dać im drugie życie.

Piękno ukryte w naturze – ręcznie robione dekoracje do domu

Wręczając bliskiej osobie jedną z ozdób handmade, tak naprawdę wręczasz jej wyjątkowy i nietuzinkowy pod wieloma względami podarunek. Prezent, w którym dajesz jej cząstkę siebie i cząstkę artysty, który przelał do niego swoją pasję, miłość i zaangażowanie. Nie zapominamy jednocześnie, że nasze ręcznie robione figurki ceramiczne, dekoracje z gliny i drewna poza tym, że zawsze niosą ze sobą przesłanie, intencję, spełniają również bardziej przyziemną, praktyczną funkcję. Są dekoracją, ozdobą wnętrz. Elementem wprowadzającym do środka przytulną, ciepłą atmosferę i wzbogacającym wystrój. Drewniane, gliniane i porcelanowe figurki znakomicie odnajdują się we wszystkich domach, pośród różnorodnych aranżacji. Motywy roślinne, które wykorzystujemy do tworzenia naczyń ceramicznych, wspaniale wpisują się w popularny teraz styl boho. Anioły porcelanowe, proste w formie i wykonane z wysokiej jakości porcelany pięknie prezentują się w minimalistycznych wnętrzach o stylu skandynawskim. Przaśne, rubaszne aniołki pasują natomiast do wystroju inspirowanego klimatem country. Drewniane rzeźby będą z kolei idealnym dodatkiem do rustykalnej lub tradycyjnej aranżacji.Realizujemy zamówienia indywidualne! Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:
lunaria.sklep@gmail.com

Facebook: Lunaria hand made beauties

Instagram: @lunaria.hand.made.beauties

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl