Language
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Figurki z gliny

Stojąca ceramiczna figurka Stojąca ceramiczna figurka
Cena:

129,00 zł

szt.
zobacz więcej
Stojąca figurka ceramiczna Stojąca figurka ceramiczna
Cena:

129,00 zł

szt.
zobacz więcej
Babcia i dziadek z domkiem Babcia i dziadek z domkiem
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bibliotekarka - blond Bibliotekarka - blond
Cena:

119,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bibliotekarz - czapka Bibliotekarz - czapka
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bibliotekarz - irokez Bibliotekarz - irokez
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bibliotekarz - rude włosy Bibliotekarz - rude włosy
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bibliotekarz - siwe włosy Bibliotekarz - siwe włosy
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ceramiczna figurka - Żyd Ceramiczna figurka - Żyd
Cena:

129,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ceramiczny anioł - kobieta Ceramiczny anioł - kobieta
Cena:

159,00 zł

szt.
zobacz więcej
Figurka ceramiczna skrzat Figurka ceramiczna skrzat
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mikołaj figurka ceramiczna Mikołaj figurka ceramiczna
Cena:

119,00 zł

szt.
zobacz więcej
Para zakochanych - czytelnicy Para zakochanych - czytelnicy
Cena:

219,00 zł

szt.
zobacz więcej
Para zakochanych - śpiewacy Para zakochanych - śpiewacy
Cena:

219,00 zł

szt.
zobacz więcej
Żyd czytelnik Żyd czytelnik
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej

Figurki z gliny z intencją

Figury z gliny na prezent, upominek, jak i bez okazji. Dla mamy, taty, babci, dziadka, siostry, przyjaciółki, przyjaciela lub innej, bliskiej Ci osoby. Są wyjątkowe, od serca, ponieważ lepione i formowane ręcznie z najbardziej wdzięcznego ze wszystkich naturalnych surowców – gliny. To materiał przesiąknięty historią. Zatapianie dłoni w jej masie zawsze przywołuje wspomnienia. Przenosi na chwilę myślami gdzieś dalej, do minionych zdarzeń, ulotnych chwil. Jej miękkość i niesamowita plastyczność pozwalają nadawać jej dowolne kształty. Mogą być to zarówno proste naczynia, jak i właśnie ceramiczne figury. Z mnóstwem drobiazgów, detali, które decydują o unikatowości i niepowtarzalności każdej figurki z gliny. Tak też powstają znajdujące się tutaj dekoracje – anioły figurki ceramiczne, skrzaty, czy bibliotekarze. Tworzone z fascynacji, zainteresowania i miłości do natury oraz drugiego człowieka. Inspiracji do tworzenia figurek z gliny najlepiej szukać nie tylko w sobie, ale przede wszystkim na zewnątrz. W codziennych zachwytach ludźmi, gestami, zdarzeniami. Skrzaty leśne mogą przypominać Ci pełne przygód, wrażeń i magii spacery po lesie z dzieckiem. Ceramiczne anioły są symbolem opieki, troski, wdzięczności, dobrej intencji. Figurkę z gliny przedstawiającą bibliotekarza możesz natomiast podarować nauczycielowi, profesorowi lub po prostu bliskiej osobie, która każdą wolną chwilę spędza wśród książek.

Figurki aniołów w domu

Anioły figurki ceramiczne to szczególne wyroby z gliny. Mające wiele znaczeń, wiele różnych intencji. Lepione dla wyjątkowych osób, którym chcesz przekazać coś bardzo ważnego. To figurki na prezent od serca. Za każdym razem, gdy osoba obdarowana weźmie go w swoje ręce, pomyśli właśnie o Tobie. Anioł podarowany w prezencie może chronić, opiekować się, nieść radość, optymizm, odwagę. Może stanowić także Twoje podziękowanie za pomoc, wsparcie, jakie otrzymałaś/-eś. Figurki aniołów w domu zdobiące szafki, półki, komody, parapety, czy kominki pozwalają poczuć się bezpieczniej. Magiczna aura, jaką roztaczają, każdego dnia potrafi dostarczyć nowych sił, energii i wiary na kolejny i jeszcze następny dzień. Pamiętaj, że wszystkie dekoracje z gliny, jakie znajdziesz w tym sklepie, zawsze niosą ze sobą przesłanie. Wręczając je bliskiej osobie, decydujesz nie tylko o wystroju jej wnętrza, ale i aurze, jaka w nim zapanuje. Możesz wybrać figurkę anioła z książką, kotem, filiżanką, sercem. Na pewno znajdziesz takiego, który pasuje do obdarowywanej osoby, jej charakteru i zainteresowań.

Figurki z gliny na zamówienie

Leśne skrzaty, anioły, czy bibliotekarze z gliny mogą przybrać postać obdarowywanej osoby. To uczyni je jeszcze bardziej niepowtarzalnymi i osobistymi. Nie widzisz w sklepie dekoracji z gliny, która odpowiadałaby Twoim potrzebom? W każdym przypadku możesz zdecydować się na figurki z gliny na zamówienie. Zostaną one ulepione zgodnie z indywidualnymi wskazówkami. Nie tylko twórca musi mieć swoją wizję. Może mieć ją w końcu także Klient. To on przecież wie najlepiej, komu podaruje ją w prezencie. A może zachowa figurkę z gliny dla siebie. Postawi przy łóżku lub na komodzie w salonie. Czasami figurki z gliny to najlepszy podarunek, jaki możemy sprawić sobie samym. Każdy z nas zasługuje na to, aby otaczać się rzeczami wyjątkowymi. Przekazującymi intencję, dobrą myśl i energię. Pytanie tylko, czy chcemy to robić i dostrzegamy, jakie przedmioty mogą nam w tym pomóc. Naturalne wyroby z gliny są na pewno jednymi spośród nich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl