Prezent na Boże Narodzenie
Prezent na Boże Narodzenie

Zbliża się czas, na który większość z nas czeka – dający możliwość dawania i bycia obdarowywanym. Czas przeznaczony dla najbliższych. W tym roku zapewne Święta Bożego Narodzenia będą nieco inne niż zwykle... W dobie covid wszyscy jesteśmy bardziej ostrożni, mniej wylewni; może niektórzy z nas nieco przestraszeni. Może bliskość ważnych nam osób pomoże przetrwać ten czas?

To, co się nie zmieni, to podarunki. Prezent na Mikołaja czy prezent na Boże Narodzenie to czasami spore wyzwanie. Już teraz warto rozejrzeć się za czymś fajnym, niepowtarzalnym – czymś, co być może zaskoczy, a na pewno sprawi radość. Mamy czas i możliwości. Do naszego sklepu online już spływają zamówienia z pytaniami: czy możemy zapakować świątecznie? Jak zapakować prezent na Święta? Kupowane są nawet prezenty z prośbą o wysłanie bezpośrednio do odbiorcy podarunku, tuż przed Świętami. Zachęcam – póki jest na to czas i spokojna głowa :) Chyba to w prezentach lubimy najbardziej: niespodzianki :) Często w sklepie miewam sytuacje, że klienci się wahają: coś mi się podoba, ale nie wiem, czy to będzie trafiony upominek dla mamy, czy jej się spodoba? Czy prezent dla żony sprawi, że na jej twarzy zagości uśmiech? Czy upominek z okazji Świąt nie stanie się tym przysłowiowym gorącym kartoflem, o którym słyszy się mało śmieszne historie? A jednak śmiejemy z tego, kiedy to jakiś prezent wędruje z rąk do rąk, od jednej obdarowanej osoby do drugiej, aż wraca do punktu wyjścia...

Dobrze, że nas to nie dotyczy. Zasada dawania prezentów jest dla mnie jedna, a w zasadzie są dwie :) Po pierwsze, prezent ma cieszyć i zaskakiwać, po drugie ma pasować do obdarowanej osoby. Jeśli babcia jest na przykład osobą delikatną i wrażliwą, to czegoś delikatnego trzeba dla niej szukać: dobry prezent dla babci to na przykład kwiaty porcelanowe. Prezent dla żony? Kochana żono, jesteś wyjątkowa i oryginalna i taki mam dla Ciebie prezent: nietuzinkowy, niepowtarzalny. Taki jak Ty – jedyny na świecie :) Taką oto biżuterię artystyczną.

Rzeczy ręcznie robione, zawsze będą mile widziane. Są wspaniałym pomysłem na prezent pod choinkę. Dobrze mieć na uwadze fakt, że dając prezent, dajemy też energię. Co dajesz? Co chcesz dać? Miłość twórcy do swojej pracy, jego myśli, pomysł i wrażliwość? Czas, cierpliwość i zaangażowanie? Bez tego nie ma tworzenia, bez tego nie ma miłości. Jak zwykle zaskakująco proste :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl